شروعی نو

مربی يوگام مطلب بسيار جالبی رو اين جلسه مطرح کردند در حين اينکه بعضی از بچه ها نمی تونستن يه سری حرکات رو به خاطر آماده نبودن بدنشون انجام بدن گفت: هيچ وقت از اينکه نمی تونين اين حرکات رو انجام بدين ناراحت نشين فقط اين  بهتون نشون می ده که چه قسمت هايی از بدنتون ضعيفه و شما بايد روی اين قسمت ها بيشتر کار کنيد. يوگا خود زندگيه چون به ما ياد می ده متوجه ضعف ها و قوت هامون بشيم و سعی کنيم ضعف هامون رو وقتی بهش آگاه شديم به نقطه های قوت تبديل کنيم اگه به راستی بخواهيم و برای رفعش تمرين کنيم و تلاش.

-=-=-=-

روش جديدی رو برای کارم شروع کردم . درکنار تلاش برای گرفتن پروژه های طراحی وب و پيدا کردن کار مناسب در اين زمينه و همينطور طراحی ديتا بيس و محيط مناسب و همکاران جدی و قابل اعتماد و همراه،  کار پاره وقت ديگه ای رو هم شروع کردم، اونم در زمينه سفالگریه و نقش برجسته روی سفال به همراهی دوست خوب و هنرمندم ناهيد که از دوران دانشگاهم می شناسم و با هم توی درکه آشنا شديم و مدتی شاگرد سفالش بودم و بعدهم دوستان خوبی برای هم.

کار با گل رو واقعا دوست دارم موقعيکه پشت چرخ می شينی و به گل فرم می دی حس خيلی زيباييه. البته چون چند سالی می شه که تمرينی نداشتم کمی بايد بين فشارهای دستم تعادل برقرار کنم ولی بازم خوبه به نسبت، به گفته استاد :)

~~~~~~~~

می دونی يه چيزايی هست که هرچه سعی می کنی فراموششون کنی بازم گه گاه مياد سراغت و کمی ناراحتت می کنه ولی تصميم گرفتم ( مدت هاست) که ديـــــــــــــــــگه نذارم ناراحتيش روم بمونه و سريعا از ذهنم دورش می کنم. هــــمه چيز رو بايد نـــــــــــــــــــو کرد و بايد شروعی نو داشت حتی اگه بازم دلت گذشته ها رو بخواد بايد متکامل بشن وگرنه من تکرار اون شکل قبليشون رو ديگه دوست ندارم.

/ 2 نظر / 6 بازدید
سايه

نوشته هات پر از انرژيه مثبته خانومي... هميشه پر اميد باش...

هدایت

سلام. می بخشيد که سرزده وارد شدم. اسم زيبای وبلاگ شما به همراه طراحی خوب اون منا به طرف خودش کشوند. من دنبال آسمانی آبی می گشتم که اينجا به اون رسيدم. چرا که خودم هم اين آسمون راخيلی دوست دارم. راستی يه چيزی: ما آدما اگه بخواهيم گذشته را فراموش کنيم، اشتباهی بزرگ را مرتکب شديم. چرا که با ديدن اين گذشته هاست که می تونيم آينده پيش روی خودمون را از اشتباهات گذشته پاک کنيم. زياد حرف زدم، آره. شب و روزی خوش را در شروع اين سال جديد برای شما آرزومندم.